Όλοι μας οι Επιτυχόντες

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 1995 ΕΩΣ 2001 (ΙΔΡΥΤΩΝ)

1. ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΙΝΑ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΕΛΕΤΕ
5. ΒΑΡΕΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6.ΒΑΤΙΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
7.ΒΕΤΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
8.ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
9.ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Μ.Υ.Ν ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
10.ΚΕΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
11.ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΗΣ Σ.Τ.Υ.Α ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
12.ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΧΡΥΣΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
13.ΣΕΡΤ ΚΑΡΛΑ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
14.ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ
15.ΝΤΙΤΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
16.ΠΑΤΣΙΟΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Σ.Μ.Υ.Ν ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
17.ΣΤΥΛΛΟ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
18.ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
19.ΤΩΡΟΥ ΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
20.ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
21.ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
22.ΛΙΟΥΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
23.ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ)
24.ΖΕΛΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
25.ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
26.ΛΑΖΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΣ
27.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
28.ΛΟΥΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
29.ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
30.ΔΟΥΡΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
31.ΗΛΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
32.ΚΑΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
33.ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΣ
34.ΡΕΝΤΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
35.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΤΟΠΟΥ
36.ΣΙΤΖΙΜΗ ΑΜΑΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
37. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
38.ΒΑΝΑΟΥΤ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
39.ΒΑΝΑΟΥΤ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΒΟΛΟΥ
40.ΓΚΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Μ.Υ.Ν (ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ)
41.ΔΑΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
42.ΔΑΛΙΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι ΠΕΙΡΑΙΑ
43. ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
44. ΘΕΟΧΑΡΗ ΛΟΥΙΖΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
45. ΚΑΨΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
46. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι ΠΑΤΡΩΝ
47. ΚΟΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦ.ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
48. ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
49. ΛΑΖΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
50. ΛΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  Τ.Ε.Ι ΚΑΒΑΛΑΣ
51. ΜΕΤΖΕΛΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  Τ.Ε.Ι  ΠΑΤΡΩΝ
52. ΜΠΟΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  Τ.Ε.Ι ΠΕΙΡΑΙΑ
53. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  Τ.Ε.Ι  ΠΕΙΡΑΙΑ
54. ΠΕΡΑΜΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
55. ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
56. ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ  ΠΑΝΕΠ. ΑΙΓΑΙΟΥ
57. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  Τ.Ε.Ι  ΚΑΒΑΛΑΣ
58. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ  ΜΑΡΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ  ΜΗΧ.  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
59. ΧΑΡΙΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  Τ.Ε.Ι  ΠΑΤΡΑΣ
60. VAN  POYER ANGELO ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΧΕΙΩΝ  Τ.Ε.Ι  ΚΟΖΑΝΗΣ
61. ΜΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
62. ΣΥΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
63. ΣΥΡΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
64. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
65. ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ ΛΙΝΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
66. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
67. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
68. ΤΣΙΓΚΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
69. ΜΠΕΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
70. ΜΕΝΙΔΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
71. ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
72. ΠΑΠΑΝΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
73. ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
74. ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
75.ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ
76.ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
77.ΓΑΡΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
78.ΚΟΜΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
79.ΜΠΕΡΣΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
80.ΡΟΝΤΟ ΛΙΝΤΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑΣ
81.ΤΣΟΛΗ ΜΕΛΠΩ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠATΡΑΣ
82.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΩΝ
93.ΛΑΖΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
94.ΧΑΤΖΗΚΑΡΙΟΦΙΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
95.ΛΕΜΟΝΟΥΔΑ ΦΙΛΙΩ ΣΥΝΑΙΤ. ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΚΜ ΚΡΗΤΗ
96.ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
97.ΠΑΤΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡ
98. ΙΝΕΤΖΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
99.ΔΕΣΚΟΥ ΟΡΘΑΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ. ΠΕΙΡΑΙΑ
100.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
101.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
102.ΣΑΛΙΑΜΗ ΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
103.ΜΠΕΝΑΡΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
104.ΚΑΡΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
   

 

ΙΔΡΥΣΗ FROPEFKO!!

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2002

1. ΑΣΥΜΟΜΥΤΗ ΡΕΒΕΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝ.
2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΗ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
4. ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5. ΣΥΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
6. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΠΑΝΟΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
8. ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ & ΑΠΟΚΑΤ. ΚΤΗΡΙΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
9. ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΜΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
10. ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
11. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
12. ΣΑΜΠΑΤΟΥΛΑΚΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
13. ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΒΑΣΩ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
14. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
15.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΝΝΑ ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
16. ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
17. ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
18. ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
19. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
20. ΓΑΡΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
21. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
22. ΚΡΥΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜ.
23. ΜΑΡΓΕΤΗ ΛΕΝΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚ. ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓ. ΚΑΛΑΜ.
24. ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ ΒΕΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
25. ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
26. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
27. ΧΑΛΟΦΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2003

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
2.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ &ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
4.ΒΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5.ΚΑΡΑΤΖΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
6.ΛΑΣΠΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΛΕΓ. ΚΑΛΑΜ.
7.ΜΠΑΛΤΖΑΝ ΛΑΟΥΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ&ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.
8.ΜΠΕΛΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΑΙΤΕΡ.ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ7ΕΚΜΕΤ.ΗΡΑΚΛΕΙΟ
9.ΝΤΑΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΜΟΝ.ΥΓΙΕΙΑΣ ΠΡΟΝΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
10.ΝΤΑΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓ-ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
11.ΠΑΝΔΡΑΚΛΑΚΗ ΚΛΑΙΡΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ&ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
12.ΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
13.ΠΛΑΤΗ ΕΦΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
14.ΡΕΤΣΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
15.ΣΕΡΤ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ&ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.ΚΟΖ.
16.ΣΤΥΛΛΟ ΚΑΙΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ&ΤΗΛΕΠΙΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ
17.ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
18.ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
19.ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
20.ΧΑΤΖΗΒΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
21.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ&ΔΗΜ.ΕΚΠΑΙΔ.ΑΘΗΝΑΣ
22.ΡΟΥΣΣΗ ΑΛΕΚΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
23.ΣΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
24.ΠΑΦΤΟΥΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΕΡΚΥΡΑ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2004

1.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ& ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2.ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠ.ΕΠΙΧΕΙΡ.ΠΑΤΡΑΣ
3.ΓΚΕΤΓΚΕΝΣ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠ.ΕΠΙΧΕΙΡ.ΑΘΗΝΑΣ
4.ΔΡΟΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
5.ΖΕΡΒΑ ΧΡΥΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
6.ΖΩΚΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
7.ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.&ΔΙΚΤΥΩΝΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
8.ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
9.ΛΑΣΠΙΤΗ ΑΡΣΙΝΟΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
10.ΛΙΤΣΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
11.ΛΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΦΑΡΜ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
12.ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
13.ΡΟΝΤΟ ΑΛΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
14.ΣΑΜΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15.ΣΑΜΠΑΤΟΥΛΑΚΟΥ ΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
16.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ&ΔΙΑΧΕΙΡ.ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
17.ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
18.ΤΕΡΕΖΗ ΣΟΥΖΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣΠΑΙΔ,&ΨΥΧΟΛ. ΑΘΗΝΑΣ
19.ΝΤΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
20.ΧΑΤΖΗΒΑΡΙΤΗ ΔΟΜΝΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
21.ΒΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ.ΕΚΠ.ΑΘΗΝΑΣ
22.ΡΟΥΣΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ&ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
23.ΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛ,ΕΠΙΣΤΗΜ&ΔΗΜ.ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ
24.ΠΑΦΤΟΠΟΥΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ&ΦΙΛΟΛ.ΑΘΗΝΑΣ
25.ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ&ΕΥΡ.ΟΙΚΟΝ.ΣΠΟΥΔ. ΑΣΟΕΕ
26.ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΑΝ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2005

1.ΠΑΝΤΕΛΑ ΚΛΕΙΩ  ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
2.ΚΟΥΤΣΟΥ ΤΟΝΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΑΣΟΕΕ
3.ΜΠΡΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ.ΠΕΙΡΑΙΑ
4.ΚΑΛΑΜΙΔΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
5.ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
6.ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
7.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8.ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
9.ΚΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ&ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
10.ΚΟΡΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ &ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
11.ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ&ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
12.ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
13.ΜΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
14.ΚΙΤΣΩΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
15.ΚΡΕΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
16.ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ)

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2006

1. ΓΚΟΤΖΑΙ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΣΑΝΤΥ 1η ΘΕΣΗ   ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΤΖΩΡΤΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ
4. ΒΕΖΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
5. ΜΠΕΛΣΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7. ΣΑΛΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
8. ΠΑΤΣΙΟΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
10. ΝΤΡΕΛΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
11. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
12. ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
13. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2007

1. ΒΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ   ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΣΗΦΑΚΗ ΠΟΠΗ   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ ΣΠΑΡΤΗΣ
4. ΠΑΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ
5. ΠΑΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6. ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΒΑΝΝΟΥ ΕΦΗ   ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
8. ΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ&ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
10. ΔΡΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ&ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11. ΣΑΡΙΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12. ΜΑΡΚΟΥ ΑΡΤΕΜΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
13. ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
14. ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΦΑΝΗΣ  ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
15. ΚΕΛΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΡΤΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2008

1. ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
2. ΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3. ΚΛΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ 
4. ΚΟΡΜΑΖΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
5. ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 
6. ΦΙΛΛΙΠΠΑΙΟΥ ΒΙΚΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 
7. ΚΟΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 
8. ΣΑΜΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ 
9. ΓΚΟΤΖΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
10. ΠΑΝΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 
11. ΒΛΑΧΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
12. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε 
13. ΡΟΥΣΣΗΣ ΝΑΣΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ 
14. ΛΕΜΟΝΟΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
15. ΚΑΡΟΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 
16. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
17. ΠΑΝΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009

1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΣΣΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2. ΠΑΙΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ&ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3. ΣΜΑΡΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
4. ΤΣΙΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘ/ΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
5. ΦΥΤΡΟΥ ΜΑΝΤΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
6. ΜΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
9. ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
10. ΚΟΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝΧΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
12. ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑ ΛΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
13. ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
14. ΔΕΣΚΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010

1. KOYΡΟΥΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΡΟΔΟΥ
2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ  ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ)
3. ΠΟΝΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΝΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΣΕΡΡΩΝ
5. ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΧΙΟΥ
6. ΠΑΙΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
7. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
8. ΤΣΑΚΙΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
9. ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
10. ΣΟΥΜΠΛΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΝΑΙΤ.& ΚΟΙΝΩΝΙΚ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
11. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ  ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
12. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
14. ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
15. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
16. ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
17. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ 
18. ΠΟΥΛΙΟΥ ΝΑΝΣΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
19. ΣΑΜΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ ΛΑΜΙΑ
20.  ΤΑΡΑ ΕΝΤΡΙ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
21. ΤΣΙΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
22. ΧΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
23. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011

1. ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2. ΚΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΕΚΘ)  ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
4. ΝΤΑΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ. ΑΘΗΝΑΣ
6. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΝΤΩ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
7. ΠΥΡΟΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
8. ΚΑΠΕΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΜΠΕΘΑΝΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΕΚΘ) ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΣΟΕΕ
10. ΜΠΕΘΑΝΗ  ΒΑΣΙΑ (ΕΚΘ) ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΣΟΕΕ
11. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗ  ΜΑΡΙΑ(ΕΚΘ) ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
12. ΜΥΤΤΑΤΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
13. ΚΟΡΔΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΡΕΦΟΚΟΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14. ΡΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝ/ΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΣΠΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
16. ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
17. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΝΑ ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012

1. ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΣΟΕΕ ΑΘΗΝΑ
3. ΜΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΟΣ  ΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
5. ΣΟΥΝΤΗ ΜΑΡΙΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
6. ΧΟΤΖΑ ΖΕΛΑ   ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΗΣ  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
8. ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
9. ΖΟΓΓΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
10. ΓΕΡΟΛΗΜΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
11. ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
12. ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
13. ΚΟΡΔΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
14. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΘΑΝΟΣ  ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
15. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
16. ΤΣΙΟΥΡΗ ΛΥΔΙΑ  ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
17. KAΠΕΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
18. ΚΑΛΑΚΗ ΒΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
19. ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
20. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΕΣ.
21. TAΡΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΚΘΕΣΗ) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
22. ΝΤΟΥΛΑΒΕΡΗ ΒΑΣΩ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013

1. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΣ
2. ΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΡΟΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
4. ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΜΑΝΤΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΤΑΡΑ ΑΜΠΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
6. ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ. & ΔΙΚΤΥΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
7. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗ ΛΥΔΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
8. ΚΛΑΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΔΕΡΜΕΝΤΖΙΔΗ ΕΛΕΝΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
10. ΚΑΜΠΟΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 
11. ΤΣΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
12. ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13. ΜΠΟΤΣΟΛΗ ΘΕΚΛΑ ΔΙΟΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
14. ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
15. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΑΕΝ
16. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
17. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
18. ΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΑΝΙΑ
19. ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΛΗΞΟΥΡΙ
20. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
21. ΡΟΚΟΥ ΕΥΑ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
22. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΧΑΝΙΑ
23. ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΚΘΕΣΗ) ΣΤΥΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
24. ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ (ΕΚΘΕΣΗ) ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
25. ΚΟΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ (ΕΚΘΕΣΗ) ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
26. ΠΑΤΣΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΚΘΕΣΗ) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
27. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΧΗΜΕΙΑ) ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ
28. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ (ΛΑΤΙΝΙΚΑ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ) ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
29. ΓΕΡΟΛΗΜΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (10%) ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
30. ΖΟΓΓΟΛΗ ΕΛΕΝΑ (10%) ΝΗΠΑΓΩΓΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

 

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014

1. ΡΕΙΣΗ ΠΕΤΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ18.600 ΜΟΡΙΑ!!!!!!!!!
2. ΔΑΡΔΑΒΕΣΗ ΧΡΥΣΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 18.900 ΜΟΡΙΑ!!!
3. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ  ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ   (2ος)18.800 ΜΟΡΙΑ!!!!
4. ΤΣΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ  (4ος)17800 ΜΟΡΙΑ!!!!
5. ΚΑΜΠΟΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ16300 ΜΟΡΙΑ!!!
6. ΣΙΜΟΥ ΡΑΝΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 15.800 ΜΟΡΙΑ!!!
7. ΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 
8. ΚΡΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
9. ΧΑΚΡΑΜΑ ΜΑΡΙΟΣ  ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
10. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΟΥΡ. ΑΜΦΙΣΣΑ
12. ΜΑΤΣΑ ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
13. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
14. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ   ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
15. ΓΙΑΧΝΗ ΣΟΦΙΑ   ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16. ΛΕΜΟΝΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
17. ΔΡΙΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
18. ΤΣΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
19. ΞΕΚΟΥΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.ΑΘΗΝΑΣ  (ΜΑΘ-ΕΚΘ)
 

 

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

 

1. ΠΑΝΟΣ ΑΡΗΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΕΜΠ
2. ΚΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΜΕ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΒΟΛΟΥ
4. ΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΚΟΚΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
6. ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΒΙΒΗ ΤΕΦΦΑ ΑΘΗΝΩΝ
8. ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΛΕΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
9. ΔΕΡΜΕΝΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡ/ΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
10. ΠΑΠΑΣΑΡΡΗ ΦΩΤΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
11. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
12. ΠΙΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
13. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΧΑΛΚΙΔΑΣ
14. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
16. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
17. ΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΑΘΗΝΑΣ
19. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΑΘΗΝΑΣ
20. ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΕΛΙΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
21.22. ΣΑΜΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ (ΒΙΟΛ)ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

 

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2016

1. ΚΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗ ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΚΑΛΤΗΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
6. ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗ ΛΟΥΚΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
7. ΤΣΑΜΠΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
8. ΒΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
9. ΜΠΡΑΧΟ ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
10. ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
11. ΧΟΤΖΑ ΜΙΓΚΕΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
12. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
13. ΔΕΡΜΕΝΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
14. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
16. ΜΟΙΡΑ ΕΥΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
17. ΤΙΜΟΦΕΕΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
18. ΛΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΠΙΠΛΟΥ ΚΑΡΣΙΤΣΑΣ
 

 

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

1. ΡΕΙΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΕΦΦΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3. ΤΣΩΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
4. ΣΚΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
5. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
6. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
7. ΒΑΡΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑ
8. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 10%
9. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ *ΕΚΘΕΣΗ* ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
10. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
11. ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΝΑΣΙΑ *ΕΚΘΕΣΗ* ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
12. ΚΑΚΑΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  *ΕΚΘΕΣΗ* ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
13. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  *ΕΚΘΕΣΗ* ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΛΟΝΙΚΗ
14. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  *ΕΚΘΕΣΗ* ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
15. ΡΙΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  *ΕΚΘΕΣΗ* ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
16. ΤΑΡΝΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ  *ΕΚΘΕΣΗ* ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΕΦΦΑ ΑΘΗΝΑΣ
17. ΘΕΡΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
18. ΒΑΡΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
 

 

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

1. ΜΠΑΜΠΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΤΣΩΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3. ΘΕΡΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
7. ΠΑΙΕ ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
8. ΣΟΥΛΕΛΕ ΕΡΙΦΙΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΕΚΘ) ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΙΚΔΑΣ
10. ΜΕΞΙΑ ΜΥΡΤΩ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
11. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
12. ΤΟΡΡΑ ΕΝΑΝΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
13. ΣΟΥΛΟΛΛΑΡΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
14. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 
15. ΚΑΚΑΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
16. ΜΠΟΥΡΛΕΣΑΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
17. ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΚΘ) ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 

 

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

1.

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

2.

ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

3.

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

4.

MAΓΛΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

5.

ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

6.

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 

7.

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

8.

ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

9.

ΣΦΕΝΤΟΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

10.

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11.

ΣΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

12.

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

13.

ΜΟΙΡΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ)

14.

ΚΟΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΠΑΡΤΗΣ

15.

ΓΑΡΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

16.

XAXAΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ

ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

 

 

Οι επιτυχόντες από το 1995 έως το 2001 αφορούν την περίοδο που οι ιδρυτές παρείχαν τις υπηρεσίες τους στην περιοχή της ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ πριν ανοίξει το φροντιστήριο μας. Από την περίοδο του 2001-2002 οι επιτυχόντες είναι μόνο του φροντιστηρίου και τα τελευταία χρόνια στις ελάχιστες περιπτώσεις που δεν έκαναν όλα τα μαθήματα αναφέρονται μόνο τα μαθήματα που συνεργάστηκαν μαζί μας.